In MÓDA, OUTFITY

Moja MINI Story

 

Zhruba takto pred rokom prebiehala súťaž Bloger roka. V nej som sa umiestnila na treťom mieste a jednou z výhier bolo užívanie autíčka MINI Cooper na týždeň. Úplne som na to
zabudla, až kým mi email od sponzora tesne pred Vianocami nepripomenul, že moja výhra je stále aktuálna. Rozhodla som sa ju čerpať minulý mesiac no to som ešte netušila, že pôjde práve o Rytmusove MINI!

O Paťovi je známe že MINI miluje a je veľkým podporovateľom tejto značky. Koncom minulého roka navrhol autu špeciálny “look”. Červeno-čierna potlač je hitom jeho najnovšej kolekcie mikín a tak do nej obliekol aj toto malé “fáro”. Jazdil na ňom mesiac a potom sa (na moje veľké prekvapenie) dostalo až ku mne! Mojou prvou myšlienkou samorzejme bolo – čo si mám k tomuto akože obliecť?? Znie to pateticky, ale to auto si to naozaj žiada! Poňala som to veľmi pragmaticky: staviť na jednoduchosť so štipkou nápadu. Ďaľšou challenge bolo fotenie – aspoň to som si sprvu myslela. Adam prišiel s nápadom lokácie asi za 5 sekúnd a za 10 minút sme to mali nafotené. Done! Čo poviete?

 

 

janatini-mini-cooper-rytmus-jana-tomas-2 janatini-mini-cooper-rytmus-jana-tomas-3 janatini-mini-cooper-rytmus-jana-tomas-4 janatini-mini-cooper-rytmus-jana-tomas-5

Malej rýchlej strele som dala po týždni bye-bye. Bola to krátka ale intenzívna love story, ktorá sa dúfam ešte niekedy zopakuje!
Krásny pondelok,
Love, Jana xx

 

 

Photo by Adam Suchanek

Share Tweet Pin It +1

Jana

Stylist, blogger, traveller, content creator.

You may also like

Žite Svoje Sny

Posted on júl 24, 2017

Predošlý príspevokBOYFRIEND'S CLOSET #5 Mramorová Košeľa
Ďalší príspevokViac šminiek? Áno, prosím.

No Comments

Leave a Reply