Ahojte!
Volám sa Jana Tomas a pozeráte sa na moj osobný módny koktail!
Móda je súčasťou môjho života už viac než 17 rokov, tak vo februári 2012 som sa rozhodla založiť si tento blog. Dúfam, že Vás bude inšpirovať, tak ako iné blogy inšpirujú mňa.
Dva roky som strávila v seriáli Panelák ako kostýmová výtvarníčka a teraz pracujem ako módna stylistka, blogerka a osobná módna poradkyňa.
Ďakujem za návštevu blogu a prajem pekné čítanie 🙂
Jana

Contact: info@janatini.com

4 komentáre

 1. Tomáš Rexik
  7 rokov ago

  Ďakujeme za nedeľňajšiu reláciu na FunRádiu. Nezabudnite si ju vypočuť tak o 5 – 10 rokov, asi budete veľmi prekvapená. Pekný deň

  Reply
 2. Juraj Vittek
  6 rokov ago

  Pekny den chcel by som sa informovať o moznosti modneho poradenstva pre moju manzelku nakolko uz dlho o tom rozprava a blizi sa jej okruhle vyrocie tak by som jej to dal ako darcek len ako spravny chlap neviem o tomto smere absolutne nic neviem aky je postup ak by som vas mohol poprosit ako to prebieha atd. ved vy uz urcite viete co napisat.vopred vam dakukem za vasu odpoved s pozdravom Vittek.

  Reply
 3. Karina
  3 roky ago

  Krásny deň Jana,

  kontaktujem Vás v mene spoločnosti Riano, sme e-shop plný jedinečnej dekoratívnej kozmetiky a kozmetiky pre starostlivosť o pleť a celé telo a mnoho iného.

  V našom katalógu nájdete značky ako Double Dare, ktorá je ikonická svojími špecifickými čelenkami a fotogenetickými maskami na tvár, ale aj značku BodyBoom preslávenú svojími scrubmi na telo a tvár – v súčastnosti rozšírenu o rad FaceBoom a BabyBoom. Z dekoretívnej kozmetiky značka Flormar, ktorá má veľkú obľúbenosť pre svoju kvalitu a cenovú dostupnosť.

  Chceli by sme využiť Vašu platformu na zpromovanie naších produktov/ e-shopu. Touto cestou by som Vás poprosila o možnosti takejto spolupráce:

  – PR článok/recenzia na vybrané produkty

  Ďakujem krásne za Váš čas a odpoveď.
  S pozdravom
  Karina z Riano

  Reply
 4. Ján
  2 roky ago

  Dobrý deň,

  pre klienta hľadáme vhodné magazíny a portály. Je možné na vašom blogu umiestniť spätný odkaz (tématicky) do už existujúceho článku?

  Ak áno, aká by bola cena prosím?

  Ďakujem 

  Reply

Leave a Reply