In KRÁSA

Viac šminiek? Áno, prosím.

janatini-douglas-slovensko-otvorenie-1

Kozmetiky, make-upu a šminiek nie je nikdy dosť!

Jednou z veľkých pozitív práce blogera je, že sa o novinkách zo sveta módy a krásy dozvedáme ako prví. Včera sme strávili krásne popoludnie s teamom novej parfumérie Douglas, ktorá otvára nie jednu, ale rovno dve pobočky v Bratislave! Team odbornikov nám predstavil ich základné línie produktov a ja som pri ich prednáške zistila, že sa už roky vlastne nesprávne odličujem (áno, aj to sa v mojom veku ešte dá).

janatini-douglas-slovensko-otvorenie-7 janatini-douglas-slovensko-otvorenie-5

Douglas pre mňa nie je neznámy pojem, nakoľko som často zvykla chodiť do Viedne loviť si tam produkty, ktoré u nás nebolo dostať. Tomu je už našťastie koniec! Okrem dekoratívnej kozmetiky je v ich portfóliu samozrejme aj starostlivosť o pleť. Douglas Naturals je presne podľa môjho gusta – obsahuje výlučne prírodné látky a ich deriváty. Nesie označenie BIO a v niektorých produktoch sa dokonca nachádza môj milovaný arganový olej <3

janatini-douglas-slovensko-otvorenie-6

Značku Urban Decay poznáte?
Samozrejme ja som ju ako jediná nepoznala, ale veľmi rýchlo ma dievčatá dostali do obrazu. Pochádza zo slnečnej Kalifornie a produkty tomu aj dosť nasvedčujú. Farby sú veselé a hravé, miestami až šokujúce. Ak ste vždy chceli experimentovať s farbami, this is it! Majú 100 (!!!) odtieňov rúžov a 50 odtieňov kontúriek. I mean .. wow.

janatini-douglas-slovensko-otvorenie-3 janatini-douglas-slovensko-otvorenie-2

 Tak čo, tešite sa? 🙂

Otvorenie novej predajne v Auparku bude už 7.4. 2017.
Krásny piatok priatelia!

Love, Jana xx

Elite Bloggers Content Marketing

Share Tweet Pin It +1

Jana

Stylist, blogger, traveller, content creator.

You may also like

Beauty Novinky

Posted on apríl 16, 2017

Predošlý príspevokMoja MINI Story
Ďalší príspevokMB Prague Fashion Week & MAC Backstage

No Comments

Leave a Reply