In KRÁSA

Beauty Novinky

 

Do mojej zásuvky s pracovným názvom “Bez tohto ani z domu nevychádzaj” a.k.a “Makeup šuflík” pribudlo veľa nových produktov – a to dokonca z jednej parfumérie! Nie, nechytil ma záchvat oplieskať výplatu v jednom obchode, nikdy by som si netrúfla kúpiť naraz toľko (mne neznámych) nových produktov. Dostala som ich od Douglas Slovensko, ktorý KONEČNE otvoril pobočku už aj u nás. Prvá z nich uzrela svetlo sveta 7. apríla v Auparku a nasledovať bude ďaľšia v máji v obchodnom centre Eurovea.

Táto nová parfuméria prináša nielen svoju vlastnú líniu dekoratívnej kozmetiky Douglas, ale aj veľa nových značiek ako Benefit Cosmetics (Brow Bar, hello!), Urban Decay (od nich mám NAKED paletu tieňov a je jednoducho TOP.  Jedna z tých vecí, ktoré vám zmenia život!) ale i Tom Ford (nielen parfumy, ale i make-up!) a ďaľšie. Celý obchod má “fancy” nádych a je plný vyškolených a šikových ľuďí. Majú tam dokonca team makeup artistov ktorí vám nielen poradia, ale vás aj vedia za 5 minút expresne nalíčiť a to úplne zdarma!

Práve tí nám na tlačovke týždeň pred otvorením poradili ako pužívať jednotlivé produkty, ako správne používať lesklý zvýrazňovač a aj to, že dlhodobé používanie micelárnej vody má na pleť katastrofálne účinky (u mňa sú to už 4 roky. Dikíčko!)

Zájdite sa tam mrknúť a ja vam garantujem, že aj vy objavíte niečo z radu makeupu a kozmetiky, čo ste ešte nevideli. Na mňa čaká ešte plná taška produktov na testovanie (skvelý set na obočie od Benefutu – hotová veda, kontúcovacia sada od Douglas – pre mňa španielska dedina, matný lesk ktorý nezíde ani po štyroch kávach a dvoch kokakolách – bravo!) Budem vás samozrejme priebežne inforomvať, ktoré z nich mi brknli na strunu a ktoré radšej odložím 🙂

Krásnu nedeľu priatelia a uživajte si sviatky!

Love, Jana xo

douglas-slovensko-aupark-otvorenie-2 douglas-slovensko-aupark-otvorenie-5douglas-slovensko-aupark-otvorenie-8douglas-slovensko-aupark-otvorenie-3douglas-slovensko-aupark-otvorenie-6 douglas-slovensko-aupark-otvorenie-4douglas-slovensko-aupark-otvorenie-7 douglas-slovensko-aupark-otvorenie-1

 

Elite Bloggers Content Marketing

All photos by me

Share Tweet Pin It +1

Jana

Stylist, blogger, traveller, content creator.

You may also like

Viac šminiek? Áno, prosím.

Posted on marec 31, 2017

Predošlý príspevokMB Prague Fashion Week - OUTFIT
Ďalší príspevokNová Éra

No Comments

Leave a Reply