In MÓDA, OUTFITY

Happy New Year

Silvestrovský večer trávim už tradične doma na gauči. Nie, že by som nemala kam ísť, alebo čo robiť… No keď máte za sebou dekádu žúriek v najlepších kluboch ázijských metropol, zrazu vám je po tých rokoch ten gauč vzácnejší. To však neznamená, že nechcem urobiť pamätný záver tohto roka! Niečo, na čo keď sa o pár mesiacov pozriem, tak si poviem aha – tento rok sa skončil presne tak ako som chcela! A tak vznikol tento New Years Eve shoot.

Nápad na toto fotenie vznikol vlastne úplnou náhodou. Pôvodne malo ísť o fotenie jedného outfitu k článku o plesovej móde od Ferka Mikloška, no šaty, v ktorých som chcela fotiť, má momentálne niektorá z našich Miss na svetovom finále v Thajsku. Vybrali sme preto iný styling, ktorý bol skôr gipsy disco než black tie, a tak som sa rozhodla obehnúť pár ďalších dizajnérov a nafotiť story rovno dve. Zdá sa mi totiž, že sa našej lokálnej tvorbe dostáva málo uznania, a ak patríte medzi tých, ktorí nechcú stretnúť na párty babenku v rovnakých šatách masovej konfekcie, tak táto inšpirácia je práve pre vás.

Tieto šaty si už síce na tohtoročný Silvester asi neoblečiete, no nie je to predsa posledný Nový rok a veru ani posledná párty tohto milénia!

K takejto story patrí samozrejme aj fancy lokácia. S tými, ako vieme, je v Bratislave pekelný problém, no a dosť som sa s tým trápila. Bez dobrej lokácie by Adam (a vlastne ani ja) do toho nešiel, a keď som už bola v koncoch, tak som úplnou náhodou skončila jeden večer po koncerte v Michalska coctail room. Nádherné priestory komorného “tajného” baru na poschodí Urban Bistra mi hneď padli do oka a napokon sa mi to podarilo vybaviť! Okrem krásneho interiéru tam majú neskutočne šikovný staff a (podľa môjho skromného, ale myslím že aj tak trochu odborného) názoru najlepšie cocktails v meste.

Čo teda s outfitom? Na Silvestra, pokiaľ ideme na párty, si podľa mňa môžeme dovoliť byť tak trochu “over the top”, čo by som voľne preložila ako “jemne odpáliť dekel” 😀 V praxi to znamená flitre, veľa bling bling, rafinované strihy, šialené vzory a farby. Netreba sa báť, veď oslavujeme koniec starého a príchod nového roka!

Veď kedy, keď nie teraz?

PINK GLAM
Tieto rafinované šaty z plisovaného hodvábu  sú z dieľne Michaely Ľuptákovej, a keď som si ich skúšala, tak mi úprimne takmer vyrazili dych (a to nielen preto, že som ich ledva zapla, ha) Sú síce priesvitné, no je pod nimi zamatové body a sú sexy a elegantné zároveň. Opasok sa dá variovať za jemnejší, ak vám tento mega zlatý práve nesadol, a dokonca sa dá pod neho dať dlhá sukňa a je z nich róba na ples. No proste WOW!


Šaty – MICHAELA LUPTAKOVA, Kabelka – PINKO, Topánky – ALDO, Diamantové náušnice – ALO DIAMONDS

GIPSY QUEEN by MIKLOSKO
Tento crazy gipsy look z Ferkovej poslednej kolekcie je tak nezlučiteľné combo, až to vyzerá fantasticky. “Toto musí byť tvoje, ty to budeš vedieť nosiť!” Samozrejme, že mal pravdu, flitre a funky print ja môžem anytime. Milujem dvojdielne outfity, lebo každý kúsok sa dá obliecť na milión príležitostí a dá sa nosiť vo dne i v noci.


Hodvábna blúzka & Nohavice – MIKLOSKO FASHION DESIGN, Spodné prádlo – INTIMISSIMI, Topánky – TOPANKOVO

RED HOT BLING

Ultimátne fancy šaty sú absolútnu hitovicou tejto párty sezóny. No uznajte – existuje niečo vhodnejšie na New Years eve party, ako flitrované šaty? Tie rukávy vymyslela Michaela Ľuptáková fantasticky a tá dĺžka tak akurát (aj keď po dvoch promile neviem neviem, haha!) K nim už ani šperky netreba – žiaria samy o sebe, no ja som k nim predsa zvolila Swarowski prsteň 🙂


Šaty – MICHAELA LUPTAKOVA, Topánky – ALDO, Prsteň – SWAROWSKI (Moloko)

Nech už Silvester oslavujete akokoľvek nezáleží na tom kde ste, ale s kým ste. Či už v teplákoch, v bling šatách alebo v plavkách, bodku za starým rokom treba spraviť s tými správnymi ľuďmi a vykročiť do nového tou správnou nohou (a dobrým drinkom!)

Prajem vám krásny Nový rok priatelia, vidíme sa v 2019!

Love,


PHOTO by ADAM SUCHANEK
(edit by me)
Makeup & Hair – MARTINA KRUPCIKOVA
Styling by me
Styling assistant – RUDKO STASTNY
Location – MICHALSKA COCKTAIL ROOM (www.cocktailroom.sk)

Art Direction & Production – JANA TOMAS

Share Tweet Pin It +1

Jana

Stylist, blogger, traveller, content creator.

You may also like

SIEŤOVANÉ PANČUŠKY: City Girl

Posted on apríl 25, 2018

ooh sunny day !

Posted on máj 8, 2012

SVADBA V STODOLE (My styling work)

Posted on august 11, 2015

Predošlý príspevokS Čipkou Von!
Ďalší príspevokDress For Ples!

No Comments

Leave a Reply