In MÓDA, OUTFITY

Summer Flashback

Je veľmi málo šiat, ktoré aj keď su priesvitné, ostávaju “classy”. Práve tieto od Cuplé sú z tej kategórie a ja som sa s nimi veľmi ťažko lúčila, keď sa leto skončilo. Nedajú sa totiž nosiť na jeseň … ale ja si na ne znova počkám!

Výraz “rafinovaný” v spojitosti so šatami nemám veľmi rada. Jednak neviem, co sa tým úplne presne myslí, nakoľko to slovo má niekoľko rôznych výrazov. Dá sa však povedať. že tieto šaty dokonale spájajú atribúty, ktoré chcem, aby šaty mali – vrátane takzvanej rafinovanosti. Sú ženské, zaujímavé a vďaka svojmu strihu na štýl 50-tych rokov sú jedny z mojich obľúbených. Zaujmú hneď na prvý pohľad a dajú sa nosiť ako cez deň, tak i večer. Len treba dať pozor na spodné prádlo ..

Tu je ale otázka – priznať ho, alebo nepriznať? Ja som zásadný odporca telového prádla, aj keď z praktických dôvodov ho popravde niekedy využívam (ako napríklad teraz keď píšem tento článok ho mám na sebe 😀 ) – príde mi však maximálne “antisexy”. Ak je pod oblečením prádlo vidieť, rada “priznám farbu”. Príde mi to hravejšie, originálnejšie a býva to často predmetom konverzácie – prekvapivo so ženami! 🙂

Ako to máte vy? Čo nosíte pod priesvitnými šatami? Prádlo skôr schováte, alebo idete skôr do kontrastu?

Prajem krásny víkend, ten môj bude jeden z mojich vysnívaných. Viac sa dozviete v nedeľu!

Love,


šaty – Cuple, topánky – Zara, kabelka – Michael Kors, náramky – Monde d’Alexandra
Photo by Jozef Krovina

Share Tweet Pin It +1

Jana

Stylist, blogger, traveller, content creator.

You may also like

the perfect cocktail dress

Posted on máj 6, 2014

Špeciálne Narodeniny

Posted on august 20, 2017

Farebné Leto s Cuplé

Posted on jún 18, 2017

Predošlý príspevokDokonalé Košeľové Šaty
Ďalší príspevokAko Čo Najlepšie Uskladniť Sezónne Oblečenie

No Comments

Leave a Reply