In OUTFITY

Oversized Bunda

oversized-jacket-janatini-jana-tomas-4

 

Keď “oversized” bundy prišli do módy, povedala som si OMG… ďaľší asexuálny trend, ktorý nepotrvá dlho. Na moje prekvapenie je to už niekoľko sezón a práve túto je na vrchole! Nie každý vyzerá dobre v “nadrozmerných” veciach, treba to vedieť nosiť. Ak to však trafíte, je to pecka – ultra pohodlné a ultra trendy!

Moju úplne prvú “oversized” bundu som si kúpila až túto zimu. Ani nie tak preto že je in, ale nevedela som pod nič napratať moje oversized svetre. Neznášam, keď sa mi to pod pazuchami “gučí”, tak som ich ani nenosila. Všetko sa ale zmenilo, keď som zbadala túto zelenú bombu v háemku!  Táto pecka bola vo výklade a kričala moje meno. Mám doma niekoľko búnd – výplňou aj o dosť kavalitnejších – ale v tejto doslova bývam. Zmestia sa pod ňu všetky pulóvre a dokonca aj kožená bunda (áno, nosievam dve bundy naraz .. odjakživa).

Dúfam, že tento trend potrvá ešte nejakú chvíľu! Nielen že je celkom chic ale zakryje tých pár kilečiek na vyše, čo asi všetci po sviatkoch potrebujeme :)

Prajem úspešný týždeň!

Love, Jana xx

oversized-jacket-janatini-jana-tomas-2 oversized-jacket-janatini-jana-tomas-3 oversized-jacket-janatini-jana-tomas-1 oversized-jacket-janatini-jana-tomas-6

jacket / bunda – H&M
dress / šaty – Lindex
bag / kabelka – Zara
shoes / topánky – Stradivarius

Share Tweet Pin It +1

Jana

Stylist, blogger, traveller, content creator.

You may also like

Otvorenie Lindex Aupark

Posted on marec 23, 2016

POHODA – Day II.

Posted on júl 19, 2017

MQ Vienna Fashion Week – OUTFIT

Posted on september 25, 2016

Predošlý príspevokZimný Kabát s Nášivkami
Ďalší príspevokMoje TOP Tipy Ako Byť Produktívny

No Comments

Leave a Reply