In FASHION, OUTFITS

My Favourite Trousers Of This Season

Keď som bola o dosť mladšia, prešlo okolo mňa veľa trendov o ktorých som tvrdila, že sa ma nikdy nedotknú. Skladané sukne, hrubé opätky, či nohavice do pása voľnejšieho strihu. Boli to záležitosti “pre staršie ženy” a my sme si šli to svoje – čím tesnejšie, tým lepšie (mali sme zároveň o dve konfekčné veľkosti menej, že áno).

Už som zrejme aj ja dnes tou “staršou ženou”, lebo iné nohavice ako tieto na seba už nedám (s výnimkou high-waisted jeansov), a to z viacerých dôvodov:

Sú momentálne dosť IN. To je jasné.
Tým že nie sú obtiahnuté, nemyslím na to, že sú o veľkosť väčšie, než tie v lete.
Majú parádne vačky, v ktorých mám vkuse pichnuté ruky a dávajú mi pocit slobody.
Som si vedomá, že nie sú úplne sexy a som si tiež vedomá, že mi pridávajú pár kíl (navrch tým, ktoré realne pribudli 😀 )
No aj tak ich milujem. V určitom veku prestaneme riešiť určité veci a je nám to zrazu jedno.

Toto je outfit ešte z októbra, jasné že takto nechodím tak teraz po vonku 🙂 No tieto nohavice nosím niekoľkokrát týždenne.
Dnes som si zadovážila ďaľsíe tohto strihu a robia ma happy.
Lebo o tom predsa móda je.
Aby sme sa cítili dobre, mali veľké vačky na naše ruky, neriešili kilá navyše a cítili sa fajn.

Krásny večer priatelia!

Love,


OUTFIT: T-shirt – COS, pants – Zara, Coat – New Yorker, boots – Zara, scarf – Massimo Dutti, bag – Karl Lagerfeld, sunglasses – Karl Lagerfeld, watch – Daniel Wellington (use the code JANATINI for 15% discount)

PHOTO by JOZEF KROVINA

Share Tweet Pin It +1

Jana

Stylist, blogger, traveller, content creator.

Previous PostA Bit Of Vintage, A Bit Of Dreams
Next PostHow To Combine Vintage, High Street And A Kid's Coat In One Outfit

2 Comments

 1. Dominika
  4 years ago

  si úlne nádherná! Ako vždy mi padá sánka! Bledomodrá ti veľmi pristane k tým blond vlasom, celý outfit super ako inak aaaaa aj ten tvar briliek ma dostal!! :)) A s kíl si nerob ťažkú hlavu ty si preto hlavu lámať hlavu určite nemusíš, si krásna taká aká si 🙂

  DEZIRÉ

  Reply
 2. Ivanna
  4 years ago

  Ja som úchyl na vačky! Tie musím mať, či na nohaviciach, sukniach alebo overale. Jednoducho musím. Presne ako ty, aj ja sa cítim vďaka ním lepšie, slobodnejšie. Krásny outfit a ešte krajšie závideniahodné nohavice 🙂

  Reply

Leave a Reply