In MÓDA, OUTFITY

Rozkvitnite!

Kde nafotíte jar v zime, ak nežijete v južnom Španielsku?

Moja predstava módnej story do časopisu Bory Mánia (ak neviete, čo je to za časopis, dozviete sa TU) bola jednoznačná: Kvety. Veľa kvetov. Farby. Krásny interiér (lebo v plus 3 stupňoch toto vonku asi nenájdem), nádherné jarné outfity, rovnako farebné a inšpiratívne ako tie krásne kvety. Ale kde také niečo nájsť?

Ateliér Papaver. Je to naša jediná šanca – povedal Adam.

Skúsila som, a vyšlo to! Kvetinárstvo na rohu Blumentálskej a Wilsonovej je ten najkrajší obchod s kvetmi, v akom som kedy bola. A keďže druhá miestnosť ich predajne slúži ako kvetinová škola, tak priestoru na fotenie bolo habadej. Dievčatá nás zásobili kvetmi vo farbách na želanie: každý outfit mal tie svoje ako keby sme sa dohodli. Môj sen o jari sa splnil teda skôr. Yeah!

Outfity do módnej story som vyberala veľmi intuitívne a pritom to vyzeralo, že som ich ladila podľa interiéru. Každý kúsok pochádza z Bory Mall – to bol nakoniec point celého kontentu magazínu.

Prenádherné šaty sú z obchodu Silvian Heach, ktorý som dovtedy veľmi nepoznala. Detailne prepracovaná čipka doslova kričí letom a kardigán tej istej značky dokonale dotvára “romantično” celkového looku. Šaty sú trošku ťažšie, čo sa pri kvalitných materiáloch stáva, a sú vhodné na mnohé príležitosti. Ja by som si ich pokojne obliekla len tak do mesta k mojim Miu Miu balerínam, ale sú skvelé napríklad aj na svadby a oslavy. Tým, že sú biele, žiadajú si farebné akcenty, ale veľa netreba.

Tieto dni je už teplučko, čiže netreba sa báť takýchto “vyletnených” kombinácií! Odložte čiernu a osviežte sa farbičkami, rozžiari vás to!

Love,


OUTFIT: šaty & kardigan – Silvian Heach, kabelka – Michael Kors (CUBE shop), šatka – Lindex, topánky – H&M,
okuliare – Dolce & Gabbana (MANIA)
PHOTO by ADAM SUCHANEK pre Bory Mania
Veľké ďakujem Atelier Papaver za poskytnutie nádhernej lokácie <3
V spolupráci s Bory Mall 

Share Tweet Pin It +1

Jana

Stylist, blogger, traveller, content creator.

You may also like

Nie Vždy Je Všetko Dokonalé

Posted on apríl 27, 2017

ZOOT fashion contest

Posted on jún 7, 2015

Toto je celá Santorini Collection!

Posted on november 18, 2020

Predošlý príspevokSplnil Sa Mi Sen - A Môže Sa Aj Vám!
Ďalší príspevokSIEŤOVANÉ PANČUŠKY: City Girl

No Comments

Leave a Reply