In ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Fantastický Výlet Do Ríma S ASUS-om

Všetky cesty vedú do Ríma.

Čítate o ňom, počúvate ňom, pozeráte o ňom filmy. Rím je snom asi každého smrteľníka, mňa nevynímajúc.

Na jeseň sa mi splnil jeden z mojich cestovateľských snov a navštívila som toto nádherné talianske mesto. Značka Asus, s ktorou spolupracujem, ma pozvala na press trip – predstavenie ich nového telefónu Zenfone 4.

Jedna z nádherných stránok mojej práce!

Zenfone používam už nejaký ten čas a v septembri uzrel svetlo sveta Zenfone 4. “Štvorka” je oproti svojmu predchodcovi krajšia, tenšia nadupanejšia a ma duálny fotoaparát. Odhliadnuc od všetkých skvelých parametrov, ktoré telefón má, je to jednoznačne najlepší selfie mobil na trhu (stačí mrknúť na môj instagram) a tento nový model vám navyše umožní odfotiť nielen selfie, ale aj “wefie” (selfie s viacerými ľuďmi) bez toho, aby ste odrezali niekomu hlavu.

“WE LOVE PHOTO” – to je heslo tejto novej generácie.

Farby sú krajšie, fotky ostrejšie a kontrastnejšie. Asus sa v tomto modeli zameral hlavne na fotoaparát a je to poznať. Navyše prišiel s kombináciou bielej a rose gold … no čo dodať! Influencerov sen.

Rím bol čarovný od prvého momentu, ako sme vystúpili z lietadla. Hneď po príchode do hotela sme sa nachystali a vyrazili s Ferkom Mikloškom na miesto diania. Konferencia trvala zhruba hodinu a nasledovala veľkolepá párty. Bob Sinclair bol hlavným programom, čo ma veľmi potešilo, nakoľko účinkujem v jednom z jeho (dávnych!) videoklipov. Párty bola veľkolepá, tak ako to len Taiwanci vedia…

Na druhý deň sa celá crew stretla na raňajkách a odletela späť. Team Asus bol však tak fantasticky ústretový, že mi predĺžil môj let a ja som ostala ďalšie tri dni. V Taliansku mám niekoľko dobrých priateľov, no väčšina z nich bola vtedy odcestovaná. Prenajala som si izbu cez airbnb a išla objavovať Rím. Na spoznávaní nového mesta, keď ste sám, je niečo magické. Je to bez výkladu, len na základe vašich vnemov. Všade som šla pešo a prisahám že boli momenty, keď sa mi chcelo plakať. Nie nadarmo sa vraví – vidieť Rím a zomrieť…

Je to neopísateľné. Treba to zažiť.

Keď som na druhý deň prešla asi 15 km a nevládala sa po večeri vrátiť pešo domov, hľadala som stanicu metra. Scooter taxi mi ponúkol, že ma zvezie. Na to som veru nemala odvahu 🙂 Vzala som preto taxi a o 20 minút už ležala v posteli.
Ďalšie dni nasledovali Koloseum, Vatikán, Fontana Di Trevi, PIazza di Spagna … Miesta, o ktorých som doteraz len čítala.
Romantické Taliansko v plnom slova zmysle.
Sem sa určite tento rok ešte vrátim.
Ďakujem Asus, že ste takí skvelí! Pretože zážitky tohto typu sú na nezaplatenie <3

A aby ste ani vy neboli ukrátení o zážitok z tohto telefónu, na mojom instagrame beží súťaž o Zenfone 4 PRO vo farbe ROSE GOLD a exkluzívnu kabelku od MIKLOSKO Fashion Design! Tak sa neváhajte zapojiť 😉

Love,

Share Tweet Pin It +1

Jana

Stylist, blogger, traveller, content creator.

You may also like

miklosko fashion design show

Posted on september 10, 2012

Travel Diary – POSITANO

Posted on január 19, 2016

Moje Top Plavky Tohto Leta

Posted on august 27, 2017

Predošlý príspevokMôj Najobľúbenejší Strih Nohavíc
Ďalší príspevokAko Skombinovať Vintage, High Street A Detský Kúsok V Jednom Dámskom Outfite

1 Comment

  1. Viki
    5 rokov ago

    krááásne fotky 🙂 radosť mať takéto spolupráce, že? 😀

    My Supercalifragilisticexpialidocious Diary | Live Better, Love Harder & Cure Hangovers

    Reply

Leave a Reply