In ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Fantastický Výlet Do Ríma S ASUS-om

Všetky cesty vedú do Ríma.

Čítate o ňom, počúvate ňom, pozeráte o ňom filmy. Rím je snom asi každého smrteľníka, mňa nevynímajúc.

Na jeseň sa mi splnil jeden z mojich cestovateľských snov a navštívila som toto nádherné talianske mesto. Značka Asus, s ktorou spolupracujem, ma pozvala na press trip – predstavenie ich nového telefónu Zenfone 4.

Jedna z nádherných stránok mojej práce!

Zenfone používam už nejaký ten čas a v septembri uzrel svetlo sveta Zenfone 4. “Štvorka” je oproti svojmu predchodcovi krajšia, tenšia nadupanejšia a ma duálny fotoaparát. Odhliadnuc od všetkých skvelých parametrov, ktoré telefón má, je to jednoznačne najlepší selfie mobil na trhu (stačí mrknúť na môj instagram) a tento nový model vám navyše umožní odfotiť nielen selfie, ale aj “wefie” (selfie s viacerými ľuďmi) bez toho, aby ste odrezali niekomu hlavu.

“WE LOVE PHOTO” – to je heslo tejto novej generácie.

Farby sú krajšie, fotky ostrejšie a kontrastnejšie. Asus sa v tomto modeli zameral hlavne na fotoaparát a je to poznať. Navyše prišiel s kombináciou bielej a rose gold … no čo dodať! Influencerov sen.

Rím bol čarovný od prvého momentu, ako sme vystúpili z lietadla. Hneď po príchode do hotela sme sa nachystali a vyrazili s Ferkom Mikloškom na miesto diania. Konferencia trvala zhruba hodinu a nasledovala veľkolepá párty. Bob Sinclair bol hlavným programom, čo ma veľmi potešilo, nakoľko účinkujem v jednom z jeho (dávnych!) videoklipov. Párty bola veľkolepá, tak ako to len Taiwanci vedia…

Na druhý deň sa celá crew stretla na raňajkách a odletela späť. Team Asus bol však tak fantasticky ústretový, že mi predĺžil môj let a ja som ostala ďalšie tri dni. V Taliansku mám niekoľko dobrých priateľov, no väčšina z nich bola vtedy odcestovaná. Prenajala som si izbu cez airbnb a išla objavovať Rím. Na spoznávaní nového mesta, keď ste sám, je niečo magické. Je to bez výkladu, len na základe vašich vnemov. Všade som šla pešo a prisahám že boli momenty, keď sa mi chcelo plakať. Nie nadarmo sa vraví – vidieť Rím a zomrieť…

Je to neopísateľné. Treba to zažiť.

Keď som na druhý deň prešla asi 15 km a nevládala sa po večeri vrátiť pešo domov, hľadala som stanicu metra. Scooter taxi mi ponúkol, že ma zvezie. Na to som veru nemala odvahu 🙂 Vzala som preto taxi a o 20 minút už ležala v posteli.
Ďalšie dni nasledovali Koloseum, Vatikán, Fontana Di Trevi, PIazza di Spagna … Miesta, o ktorých som doteraz len čítala.
Romantické Taliansko v plnom slova zmysle.
Sem sa určite tento rok ešte vrátim.
Ďakujem Asus, že ste takí skvelí! Pretože zážitky tohto typu sú na nezaplatenie <3

A aby ste ani vy neboli ukrátení o zážitok z tohto telefónu, na mojom instagrame beží súťaž o Zenfone 4 PRO vo farbe ROSE GOLD a exkluzívnu kabelku od MIKLOSKO Fashion Design! Tak sa neváhajte zapojiť 😉

Love,

Share Tweet Pin It +1

Jana

Stylist, blogger, traveller, content creator.

You may also like

Piknik vo Viniciach

Posted on február 4, 2019

Krásna Taormina

Posted on august 12, 2017

EXPO 2015 MILAN EXPERIENCE

Posted on máj 25, 2015

Predošlý príspevokMôj Najobľúbenejší Strih Nohavíc
Ďalší príspevokAko Skombinovať Vintage, High Street A Detský Kúsok V Jednom Dámskom Outfite

1 Comment

  1. Viki
    6 rokov ago

    krááásne fotky 🙂 radosť mať takéto spolupráce, že? 😀

    My Supercalifragilisticexpialidocious Diary | Live Better, Love Harder & Cure Hangovers

    Reply

Leave a Reply