In OUTFITY, CESTOVANIE

Formentera, Moja Nová Láska

formentera-janatini-jana-tomas-23

Ak sa náhodou ocitnete na Ibize, treba jednoznačne zájsť aj na ostrov Formentera. Malinký ostrovček  vzdialený necelú hodinku vám určite vyrazí dych. Azúrová voda (presne taká ako na fotke, žiadna saturácia sa nekonala), krásna pláž a jedlo brutál! Mali sme len pár hodín na objavovanie, keďže sme vstali niekedy na obed po kamošových narodkách, ale i napriek kratšiemu času sme z toho vycucali maximum.
Územie je fakt malinké a ľudia sú extrémne priateľskí (čo ma zase u španielov neptekvapuje). So všetkým vám poradia a prezradia všetko, čo potrebujete, chcete (a možno i nechcete) vedieť. Neskorý obed, válanie na pláži, malý shopping, káva, koláč a domov.
Až raz niekedy budem chcieť utiecť na romantický víkend, bude to určite sem!
Odporúčam :)
Love, Jana xx

formentera-janatini-jana-tomas-15 formentera-janatini-jana-tomas-16 formentera-janatini-jana-tomas-22 formentera-janatini-jana-tomas-18 formentera-janatini-jana-tomas-21 formentera-janatini-jana-tomas-17formentera-janatini-jana-tomas-4 formentera-janatini-jana-tomas-5 formentera-janatini-jana-tomas-24 formentera-janatini-jana-tomas-20 formentera-janatini-jana-tomas-8 formentera-janatini-jana-tomas-2 formentera-janatini-jana-tomas-7formentera-janatini-jana-tomas-3 formentera-janatini-jana-tomas-6 formentera-janatini-jana-tomas-19 formentera-janatini-jana-tomas-12 formentera-janatini-jana-tomas-14 formentera-janatini-jana-tomas-13 formentera-janatini-jana-tomas-1

 

jumpsuit  – DLain Ibiza
bag – BALLY
sunnies – Thierry Lasry

Share Tweet Pin It +1

Jana

Stylist, blogger, traveller, content creator.

You may also like

STREET STYLE HIT ~ MODRÁ

Posted on júl 16, 2015

VINTAGE LOVE – Skladaná Sukňa

Posted on júl 26, 2016

Pri Jazere

Posted on september 20, 2014

Predošlý príspevokModrá Boho Tunika
Ďalší príspevokVINTAGE LOVE - Skladaná Sukňa

No Comments

Leave a Reply