In KRÁSA

Prípravy Na Leto

 

Stavím sa, že čakáte článok o chudnutí, ale ste vedľa!
(Do plaviek som veru ešte neschudla.)

Leto je obdobie krátkych sukní a ultra hladké nohy sú alfou a omegou letnej sezóny. Tento rok som sa rozhodla spraviť radikálny krok:

Dať navždy bye-bye chĺpkom na nohách.

Priznám sa, ja si holím nohy každé ráno, po tých dvoch dekádach sa z toho stala celkom rutina.
Ale … sú obdobia kedy sa mi nechce, alebo (nedajbože!) niekam cestujem a zabudnem žiletku … vtedy nastáva čistá katastrofa. Ten pocit, keď sa mi látka nohavíc derie o vyrastajúce chlpy (a veru že rastú ako za honorár) je horší, než dlhé gelové nechty škrabajúce po polystyréne.

Roky som rozmýšlala, čo s tým … a roky som na nič neprišla. Voskovanie kvôli svojej technike neprichádzalo do úvahy a laserová depilácia tiež nie, nakoľko som raz na dovolenke stretla ženu s extrémne popálenými nohami práve z tejto procedúry (čo ma zároveň vedie k otázke, ako osoba obsluhujúca telaser nemohla vidieť, že spôsobuje popáleniny?!)

Ale!

Ako to už býva zvykom, keď niečo dlho riešite a potom to pustíte z hlavy, vyrieši sa to samo. Jeden decembrový večer sa mi ozvala moja dobrá známa, ktorá si práve otvorila salón s laserovou epiláciou ..

 Bezbolestnou!

Dali sme si najprv stretnutie a povedala som jej o svojich poznatkoch. Jej štúdio Hairless však disponuje špeciálnym LED laserom, čo v praxi znamená, že proces je bezbolestný a hlavne svetlo je studené, čiže vás za žiadnych okolností nemôže popáliť.

A bolo rozhodnuté! Samozrejme veľa k tomu prispel priateľský a trpezlivý prístup Najat a Luny, dvoch majiteliek tohto štúdia, ktoré si dali tú námahu všetko mi pracne vysvetliť a previedli ma procedúrou pred prvým zákrokom.Za sebou mám už dve sedenia, pre úplne hladké nohy ich však bude treba aspoň 6 (možno i viac, záleží na viacerých faktoroch vášho tela, vo frekvencii cca dvoch mesiacov). Najat mi vždy napíše dva týždne vopred, že sa blíži môj termín a potom mi to radšej ešte dvakrát pripomenie (asi vie prečo 😀 ) Je to skvelý relax, taký malý babinec s dobrou kávičkou – a najnovšie aj prosečkom u nich na teraske.

Už sa neviem dočkať až budem na konci celého tohto procesu!
Aký máte k epilácii vzťah vy?

Krásny víkend!
Love, Jana xo

 

Foto Igor Kovacs
V spolupráci s HAIRLESS <3
www.hairless.sk

Share Tweet Pin It +1

Jana

Stylist, blogger, traveller, content creator.

Predošlý príspevokJarné Klišé
Ďalší príspevokFashion Marš 2017

2 komentáre

 1. Lenka Kollar
  7 rokov ago

  Ahoj Jani, ja mám zajtra 8me sedenie, výsledok je super. Som tmavovlasá takže možno po lete to bude chcieť ešte pár opakovaní ale už teraz som nadmieru spokojná. Ja som začala už na jeseň keďže v lete sa epilovat neodporúča. Inak by si musela mať nôžky celý čas schované pred slnkom 😉
  Prajem pekný deň 🙂
  L.

  Reply
  1. Jana
   7 rokov ago

   Ahoj Leni, to je super, ja idem len teraz na stvrte … Pri tejto metode mozes ist na slnko, akurat tyzden pre a po nej sa mu musis vyhnut, inak mimo toho je to OK 🙂

   Reply

Leave a Reply