In MÓDA, INŠPIRÁCIE, PROJEKTY

My Styling Work: NOSENE X NOVESTA

Po pár týždňoch vám chcem znova predstaviť niečo z mojej práce. Ide o veľmi špeciálny a mne srdcu blízky projekt. Teda dva!

Slovenská značka Novesta predstavila pred rokom úžasný koncept – tenisky vyrobené z obnosených džínsov. Áno, normálne sekáčové rifle – a z nich topánka. Do predaja však šla až na jar tohto roku a s jej uvedením na slovenký trh sme vymysleli túto kampaň. Novesta sa spojila s obchodom NOSENE, kde sa rozhodla spustiť predaj tejto limitky.

Ich koncept je unikátny nielen v tom, že ich “sekáčové” veci sú vypraté a krásne voňavé. Majú však aj špeciálnu kolekciu RENEWALS by NOSENE pozostávajúcu zo starých vecí prešitých na nové, originálne modely (už vidíte to prepojenie?)

Takto vznikla táto kampaň a s ňou tieto nadčasové modely zladené to odtieňov hnedej a bielej. Pri ich výrobe bol použitý odpadový materiál z druhej ruky ako deky či interiérový textil v kombinácii s poškodenými a vyradenými zvyškovými kúskami látok. Podarilo sa im tak vytvoriť vlastný upcyklovaný dizajn s využitím jednoduchých strihov.

Čo poviete?

Photo – Marianna Tomanova
Styling & Supervision – Jana Tomas
Clothes – Kristina Ptacinova / RENEWALS by NOSENE
MakeUp – Mischel Warenits
Models – Radka, Mia, Alzbeta, Daniela, Miroslava / Exit Model Management

 

Share Tweet Pin It +1

Jana

Stylist, blogger, traveller, content creator.

You may also like

Moje Top Plavky Tohto Leta

Posted on august 27, 2017

SNEAKER GIVEAWAY !!!

Posted on marec 24, 2015

Lost in wonderland

Posted on júl 18, 2015

Predošlý príspevokCity Girl Look (+ súťaž o exkluzívnu kabelku!)
Ďalší príspevokJarné Klišé

No Comments

Leave a Reply