In MÓDA, INŠPIRÁCIE, PROJEKTY

My Styling Work: NOSENE X NOVESTA

Po pár týždňoch vám chcem znova predstaviť niečo z mojej práce. Ide o veľmi špeciálny a mne srdcu blízky projekt. Teda dva!

Slovenská značka Novesta predstavila pred rokom úžasný koncept – tenisky vyrobené z obnosených džínsov. Áno, normálne sekáčové rifle – a z nich topánka. Do predaja však šla až na jar tohto roku a s jej uvedením na slovenký trh sme vymysleli túto kampaň. Novesta sa spojila s obchodom NOSENE, kde sa rozhodla spustiť predaj tejto limitky.

Ich koncept je unikátny nielen v tom, že ich “sekáčové” veci sú vypraté a krásne voňavé. Majú však aj špeciálnu kolekciu RENEWALS by NOSENE pozostávajúcu zo starých vecí prešitých na nové, originálne modely (už vidíte to prepojenie?)

Takto vznikla táto kampaň a s ňou tieto nadčasové modely zladené to odtieňov hnedej a bielej. Pri ich výrobe bol použitý odpadový materiál z druhej ruky ako deky či interiérový textil v kombinácii s poškodenými a vyradenými zvyškovými kúskami látok. Podarilo sa im tak vytvoriť vlastný upcyklovaný dizajn s využitím jednoduchých strihov.

Čo poviete?

Photo – Marianna Tomanova
Styling & Supervision – Jana Tomas
Clothes – Kristina Ptacinova / RENEWALS by NOSENE
MakeUp – Mischel Warenits
Models – Radka, Mia, Alzbeta, Daniela, Miroslava / Exit Model Management

 

Share Tweet Pin It +1

Jana

Stylist, blogger, traveller, content creator.

You may also like

glam sneakers

Posted on február 29, 2012

SIEŤOVANÉ PANČUŠKY: City Girl

Posted on apríl 25, 2018

Predošlý príspevokCity Girl Look (+ súťaž o exkluzívnu kabelku!)
Ďalší príspevokJarné Klišé

No Comments

Leave a Reply