In ŽIVOTNÝ ŠTÝL

KNIHY: Aliza Licht – LEAVE YOUR MARK

aliza-licht-leave-your-mark-janatini-1

Bodaj by som mala viac času na čítanie! Koľko z vás si to práve teraz povedalo? (Ja áno :D) Jediný čas, kedy u mňa vôbec pripadá čítanie do úvahy je večer – lenže – poväčšine ho trávim blogovaním, písaním článkov pre magazíny alebo listovaním posledného čísla britského Vogue. Zdrojov, ktoré musím prejsť je veľa a na knihy mi čas naozaj neostane… Spravila som ale jedno zásadné rozhodnutie, a to prečítať aspoň jednu knihu za mesiac. Pre niekoho je to trojdňová zálezitosť, no pre mňa hotová challenge!

Mojou knihou tohto mesiaca je publikácia od Aliza Licht – LEAVE YOUR MARK. Narazila som na ňu pri kupovaní inej knihy na Amazone a naozaj neľutujem.
Aliza opisuje svoju cestu zo štúdia medicíny do módneho priemyslu. Popisuje každý krok cez svoje prvé stáže až po vysnívanú prácu na pozíciu PR pre Donna Karan. Vysvetľuje, aké je dôležité vedieť využívať sociálne siete na tie správne účely a ako veľmi je dôležitá interakcia so svojimi followermi. Zatiaľ som len v polovici, ale neviem si ju vynachváliť, možno ju dočitam skôr ako bolo plánované 😀 Je k dispozícii len v angličtine, takže tí, ktorí si trúfate, jednoznačne odporúčam. Dostať ju na Amazone TU.aliza-licht-leave-your-mark-janatini

Share Tweet Pin It +1

Jana

Stylist, blogger, traveller, content creator.

Predošlý príspevokByb It's Cold Outside
Ďalší príspevokZvonové Jeans

No Comments

Leave a Reply