In MÓDA, OUTFITY

RAIN AND TRAIN

train-station-janatini-jana-tomas-5

Tento kabát je jeden z mála čiernych kúskov, ktoré mám v skrini. Vyťahujem ich len keď to dress kód prikazuje, alebo keď je vonku takéto depresívne počasie ako dnes (ako ste asi uhádli nie som veľký fanúšik čiernej) Človek by už čakal jar a trenchkoty, dnes ale bolo tak mizerne, že sme skoro s Ivou zmrzli! Gumáčiky sú samozrejme must have, veď kto by si špinil nové jarné polobotky v tom blate, nie?

This coat is one of the few black pieces I have in my closet. I wear them only when the dres code says so or when the weather is as depressing as today (as you can guess I’m not a fan of black) One would already expect blooming Spring time and trench coats, but today was exceptionally terrible and me and Iva were freezing our butts off! Wellies are of course a must have on a drizzly day, who would wanna get their new Spring ballerinas muddy, right?

train-station-janatini-jana-tomas-2train-station-janatini-jana-tomas-1train-station-janatini-jana-tomas-7train-station-janatini-jana-tomas-gumaky-novestatrain-station-janatini-jana-tomas-3train-station-janatini-jana-tomas-4train-station-janatini-jana-tomas-6train-station-janatini-jana-tomas-novesta-gumaky

 


coat/kabat – zara
sweater/sveter – reserved
skirt/sukna – reserved
bag/kabelka – michael kors
wellies/gumaky – novesta

Photo by Ivana Krajcovicova

Share Tweet Pin It +1

Jana

Stylist, blogger, traveller, content creator.

You may also like

Lost in wonderland

Posted on júl 18, 2015

Kvetované Sako

Posted on máj 9, 2016

Koniec Leta

Posted on október 2, 2016

Predošlý príspevokTRENDY SS15 ~ THAT 1970'S SHOW
Ďalší príspevokJarný Prsteň

No Comments

Leave a Reply