In KRÁSA

Oh-So-Lush

Už od 13tich rokov som posadnutá voňavými produktami na telo (a s vekom sa o len zhoršuje!). LUSH som objavila asi 15 rokov dozadu, keď som sa v Hong Kongu nasťahovala do budovy, ktorá mala dole na prízemí tento obchod. Nemožno ho minúť, pretože vôňu
z neho cítiť o dve ulice ďalej a vlastne presne tak nájdem vždy ten v cetre Viedne, kde ich produkty nakupujem teraz. Je to jedonoznačne jedna z mojich naobľúbenejších kozmetických značiek, pretože ich vône vydržia straaašne dlho. Toto sú moje posledné objavy z milióna ich produktov

THE BOMBlush-cosmetics-janatini-1

Ich „bomby“ sú epické a myslím, že Lush sa preslávil práve nimi. NIelen že premenia váš kúpeľ na výlet do ovocno-kvetinového sveta, ale zanechajú na koži fantastickú vôňu, ktorá sa za vami nesie celý deň.

MASSAGE BAR/BODY LOTION
lush-cosmetics-janatini-3
To, čo na prvý pohľad vyzerá ako srdiečkové čokoládky sú vlastne tuhé masážne oleje (alebo „masážitka“, ako tomu hovoria česi, lol) , ale ja ich použivam ako telové mlieko. Sú dosť mastné, čo je na moju pokožku v zime absolútne ideálne.

THE HAND MASTER
lush-cosmetics-janatini-2
Tento zázrak v kelímku je krém na ruky a kožu okolo nechtov. Je celkom mastný, čo mne ale v zime veľmi vyhovuje. Má nádhernú citrónovú vôňu a zanecháva ruky úplne hladučké.

 

Aké sú vaše produkty, bez ktorých neviete žiť? 🙂

lush-cosmetics-janatini-4

Share Tweet Pin It +1

Jana

Stylist, blogger, traveller, content creator.

You may also like

Moja Každodenná Starostlivosť o Pleť

Posted on september 9, 2017

Moje Top 3 Telové Mlieka Tohto Leta

Posted on august 23, 2015

Predošlý príspevokMade In Slovakia #1 - DONNA ROSI
Ďalší príspevokBACKSTAGE ~ DONNA ROSI SS2015

No Comments

Leave a Reply