In OUTFITY

peachy coat

orange-coat-jana-tomas-janatini-1
It was love at first sight. I found it in a small boutique in Shanghai almost a decade ago .. it was just hanging there, waiting, the last peace – in my size ! <3 We don’t see eachother every day, but when we do, it’s very special. It has a well-earned place in my closet and therefore I decided to feature my peachy love, my Marc Jacobs coat on my blog although it’s not new. Because it’s such a statement peace by itself, it’s best to combine it with something simple -for a daytime look with a simple blouse, jeans and a tote and for the evening with a simple dress , clutch and pumps or stilettos … what would YOU wear it with ?

Bola to láska na prvý pohľad. Našla som ho v malom butiku v Šanghaji pred takmer desiatimi rokmi … len tam visel, posledný kus, v mojej veľkosti!  <3 Nevidíme sa často ale keď už hej, tak to stojí za to. Má zaslúžené miesto v mojej skrini a preto som sa rozhodla dať moju broskyňovú lásku, môj Marc Jacobs kabátik do novoročného postu na mojom blogu, aj keď nie je nový. Keďže je sám o sebe dost výrazný, na deň ho kombinujem s  blúzkou, riflami a veľkou kabelkou a na večer jednoduché šaty, štekle a „psaníčko“ .. s čím by ste si ho obliekli VY ? 

orange-coat-jana-tomas-janatini-4orange-coat-jana-tomas-janatini-2orange-coat-jana-tomas-janatini-5orange-coat-jana-tomas-janatini-6orange-coat-jana-tomas-janatini-3orange-coat-jana-tomas-janatini-7

coat/kabát – Marc Jacobs
blouse/blúzka – 7camicie
jeans/rifle – Coton
tote bag/kabelka – Prada
boots/čižmy – Zara
watch/hodinky – Michael Kors
bracelets/náramky – Donna Rosi

photos: Ivana Krajcovicova

Share Tweet Pin It +1

Jana

Stylist, blogger, traveller, content creator.

You may also like

Vienna time

Posted on november 30, 2014

Hnedá a Modrá

Posted on marec 26, 2016

Na Zimnom Slnku

Posted on január 2, 2016

Predošlý príspevokNEW YEAR'S EVE outfit inspiration
Ďalší príspevokHappy 2nd Birthday JANATINI !!

2 komentáre

 1. leo capispisan
  10 rokov ago

  Rock it Jana!

  Reply
 2. Ľuda
  10 rokov ago

  Tento kabátik by som si najskôr nikdy neobliekla (sorry :D) ale jeho nenápadný postoj: mám „peachy“ ma baví 😀

  Reply

Leave a Reply