In MÓDA, OUTFITY

THE STORY OF MY BBB T-SHIRT

bread-an-butter-tshirt-janatini-jana-tomas

Asi každý má vo svojej skrini kúsok ktorý miluje. Či už bol lacný alebo drahý, stráte sa oňho a je pre vás svojim spôsobom špeciálny. Toto je presne prípad môjho Bread&Butter trićka, ktoré som si kúpila minulý rok v Berlíne. Bread&Butter Berlin (alebo BBB) je trade show, na ktorej rôzne módne značky predstavujú svoje nové kolekcie (písala som o tom už TU). Mala som tú možnosť ísť sa tam pozrieť minulé leto.
Tričko som si dala vyrobiť priamo tam na počkanie z farieb, ktoré namiešali podľa môjho želania a som rada, že som tak urobila. Nielen, že je to unikát, ale tak isto to bola posledná BBB. Vždy mi bude pripomínať fantastický a hlavne inšpiratívny výlet a hoci stálo len 20 eur, nosím ho skoro stále.
Aký je váš obľúbený kúsok, ktorý nosíte dokola? 🙂
Everyone has special pieces in their closet that they care about. They may or may not have cost a lot, but you love them and they are somewhat special. This is exactly the case with my Bread&Butter Tee I got last year in Berlin. Bread&Butter (or BBB as they refer it to) is, or well was a fair for buyers where all kinds of fashion brands showcased their upcoming collections and I got the chance to visit this fair in Berlin last Summer (I wrote about it HERE)
I had this T-shirt custom made right there and I am glad I did, not only it reminds me of a very fun and inspiring trip but also it’s one piece only (well, in these particular colors). There will be no more Bread&Butter, the fair is done, but the photos, memories and Tees remain 🙂
What’s your fav piece you love wearing?

bread-and-butter-janatini-7bread-and-butter-janatini-6bread-and-butter-janatini-5bread-and-butter-janatini-2bread-and-butter-janatini-4bread-and-butter-janatini-1bread-and-butter-janatini-3bread-and-butter-tshirt-janatini-jana-tomas-1

Photo by Andrej Madro & Janatini

Share Tweet Pin It +1

Jana

Stylist, blogger, traveller, content creator.

You may also like

BREAD & BUTTER Berlin 2014

Posted on august 13, 2014

Predošlý príspevokZOOT FASHION BAZAR
Ďalší príspevokTRENCIN ~ SLOVAKIA

No Comments

Leave a Reply